Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Na narty - artykuły

Już 7 grudnia Jasna - największy ośrodek narciarski na Słowacji zaprasza miłośników białego szaleństwa na pierwsze zjazdy na naśnieżonych stokach.
14 listopada w sklepie internetowym GOPASS rusza sprzedaż karnetów narciarskich do ośrodków Szczyrk, Jasna, Tatry Wysokie (Jezioro Szczyrbskie i Tatrzańska Łomnica), oraz Szpindlerowy Młyn (CZ), którymi zarządza słowacka spółka Tatry Mountain Resorts.
Zimowe ferie w Czechach to nie tylko szusowanie na nartach, ale także inne sporty i atrakcje, między innymi snowparki, snowtubing, tory bobslejowe i saneczkowe. Najwyższy czas, aby zaplanować ferie i wybrać miejsce odpowiadające naszym oczekiwaniom.
Urlop w dolinie Stubai to gwarantowany śnieg, liczne zimowe atrakcje i bogaty program dla całej rodziny w czterech ośrodkach narciarskich.
Dużo możliwości, trasy zjazdowe o wszystkich poziomach zaawansowania, niepowtarzalne Après-Ski, gościnność gospodarzy i atrakcje poza stokiem. To tylko niektóre z powodów, dla których warto Austrię wybrać na miejsce zimowego urlopu. Prezentujemy listę TOP10 powodów, dla których warto:)
W polskich górach sezon narciarski powoli już się kończy, a w Alpach trwa on aż do początku maja. Posezonowe, niższe ceny, spokój na stokach, a często także darmowe skipassy zachęcają do skorzystania z oferty spędzenia zimowych wakacji wiosną.
Zawodniczki i zawodnicy AZS Uniwersytet Gdański zdobyli wicemistrzostwo w klasyfikacji uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Snowboardzie. Rywalizacja odbyła się w Wiśle w dniach 28 lutego – 3 marca br.
Włoski region Emilia Romagna znany głównie z letniego wypoczynku to także znakomite miejsce na zimowy relaks.
Stacje narciarskie w Czechach tradycyjnie zapraszają na liczne imprezy sportowe. Poniżej lista najciekawszych wydarzeń, które odbędą się w nadchodzących tygodniach.
Niemal wszystkie ośrodki narciarskie w Czechach rozpoczęły sezon. Na stokach w Karkonoszach leży od 20 do 80 cm śniegu, działają wszystkie ośrodki. W stacji Černá hora leży 30-60 cm śniegu, otwartych jest około 16 km tras. Kolejnych 13 km tras czynnych jest także w Pecu pod Śnieżką, dalsze 2,5 km w stacji Černý Důl. Pracują też wszystkie wyciągi w Svobodzie nad Upou. Łącznie na jednym karnecie w kompleksie Černá Hora – Pec można przejechać obecnie 34 km tras i czynnych jest 36 wyciągów.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności