Na narty - artykuły

Ten renomowany kurort sportów zimowych od wielu lat jest gospodarzem zawodów narciarskich w ramach Pucharu Świata FIS.
W tym roku sezon zimowy w słowackich górach będzie udany.
W czeskich ośrodkach narciarskich panują dobre warunki do szusowania. Na stokach w Karkonoszach leży od 20 do 120 cm śniegu, działają wszystkie ośrodki narciarskie.
Legendarna sława Sölden i Gurgl sięga daleko poza granice najdłuższej odnogi doliny w Tyrolu. Dzięki karnetowi Ötztal Superskipass narciarze w dolinie Ötztal również w przyszłym sezonie będą mieć do dyspozycji wiele atrakcji. Nowa oferta łączy wszystko, co najlepsze – 361 km tras narciarskich, 90 wyciągów i 6 ośrodków narciarskich. Słoneczny ośrodek Hochoetz w przedniej części doliny rozpieszcza rodziny z dziećmi, a narciarstwo i uroki zimy jak za dawnych czasów oferują wioski Vent, Gries i Niederthai. W programie zimowego wypoczynku nie powinno też zabraknąć relaksującego dnia w termach Aqua Dome w Längenfeld.
Gdy dookoła nie słychać nic oprócz chrzęstu śniegu pod butami. Gdy zimowy krajobraz Alp w koło jest bajecznie piękny. Gdy otaczają Cię zaklęte lasy, ośnieżone szczyty, słoneczne doliny i malownicze wioski to może to być tylko region Kufsteinerland. Niewiele jest innych miejsc, gdzie koneserzy znajdą lepsze warunki do rozkoszowania się urokami zimy. Region Kufsteinerland z ośmioma malowniczymi wioskami i bajecznym, ufortyfikowanym miastem przenosi turystów w zamierzchłą przeszłość. Aktywni wczasowicze i koneserzy poznają tu zimę z najpiękniejszej strony wędrując po najwyższej klasy trasach do wędrówek.
Już 7 grudnia Jasna - największy ośrodek narciarski na Słowacji zaprasza miłośników białego szaleństwa na pierwsze zjazdy na naśnieżonych stokach.
14 listopada w sklepie internetowym GOPASS rusza sprzedaż karnetów narciarskich do ośrodków Szczyrk, Jasna, Tatry Wysokie (Jezioro Szczyrbskie i Tatrzańska Łomnica), oraz Szpindlerowy Młyn (CZ), którymi zarządza słowacka spółka Tatry Mountain Resorts.
Zimowe ferie w Czechach to nie tylko szusowanie na nartach, ale także inne sporty i atrakcje, między innymi snowparki, snowtubing, tory bobslejowe i saneczkowe. Najwyższy czas, aby zaplanować ferie i wybrać miejsce odpowiadające naszym oczekiwaniom.
Urlop w dolinie Stubai to gwarantowany śnieg, liczne zimowe atrakcje i bogaty program dla całej rodziny w czterech ośrodkach narciarskich.
Dużo możliwości, trasy zjazdowe o wszystkich poziomach zaawansowania, niepowtarzalne Après-Ski, gościnność gospodarzy i atrakcje poza stokiem. To tylko niektóre z powodów, dla których warto Austrię wybrać na miejsce zimowego urlopu. Prezentujemy listę TOP10 powodów, dla których warto:)
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności